Firma sprzątająca

Oferuje wszelkiego rodzaju usługi porządkowe na terenie Pomorza

Prace porządkowe w atrakcyjnych cenach


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą skierowaną zarówno do przedsiębiorstw jak i do osób prywatnych. Nasz serwis sprzątający stale rozwija swoją działalność. Jeżeli więc nie znajdą Państwo na stronie konkretnej usługi, prosimy o kontakt, a w miarę możliwości zapewnimy potrzebną pomoc.

image

Sprzątanie biur i budynków


Sprzątanie biur, pomieszczeń dla firmy - doświadczone, sprawne, energiczne Panie sprzątające, wyposażone w profesjonalną chemię gospodarczą oraz urządzenia - solidnie myją, czyszczą, piorą, odkurzają brudne powierzchnie. świadczymy usługę na małych i średnich powierzchniach.

W ramach oferty otrzymują Państwo kompletną usługę sprzątania a więc: cykliczne sprzątanie pomieszczeń biurowych, gabinetów pranie wykładzin, mycie okien, czyszczenie posadzek - wg potrzeby impregnacja/ zabezpieczenie powierzchni - w promocyjnych cenach możliwość dostawy środków czystości wg zapotrzebowania


Sprzątanie domów i mieszkań


Sprzątanie mieszkań domów, sprzątanie poremontowe i okresowe to serwis porządkowy obejmujący solidne mycie i czyszczenie powierzchni. Wyposażone w skuteczne środki czystości i nowoczesny sprzęt doświadczone młode, sprawne osoby, szybko i efektywnie wykonają ustalone prace porządkowe. W ofercie posiadamy urządzenie parowe, które jest alternatywą dla chemii gospodarczej Skuteczne czyszczenie fug, dezynfekcja w toaletach, usuwanie trudnego zabrudzenia.

image

Mycie okien


Specjalizujemy się w myciu okien oraz innych powierzchni szklanych w ramach usług "mycie okresowe" i "mycie poremontowe". Myjąc okna wrażliwi jesteśmy na powierzchnie, wyposażeni urządzenia parowe, w ścierki z mikrofibry i profesjonalne akcesoria, myjemy okna bez smug, szybko i solidnie. Dokładnie myjemy ramy okienne z parapetami. Myjąc okna "poremontowe" stosujemy odpowiednią technikę mycia aby nie porysować szyby.

Sprzątanie samochodów


Sprzątanie wnętrza samochodu rozpoczynamy od zebrania wszystkich leżących w kabinie przedmiotów i umieszczeniu ich w specjalnym pojemniku. Pojemnik ten przekazywany jest Klientowi po zakończeniu usługi, dzięki czemu może on samodzielnie zadecydować, co jest mu potrzebne, a pozostałe rzeczy na miejscu zutylizować.

Po wstępnym sprzątaniu i opróżnieniu wszystkich schowków wykonujemy kolejne kroki:

- odkurzanie dywaników i wyjęcie ich z samochodu
- odkurzanie wnętrza kabiny (fotele, deska rozdzielcza, podłoga)
- odkurzanie bagażnika
- mycie plastików i elementów winylowych
- zabezpieczenie elementów plastikowych
- mycie szyb

Odkurzanie wnętrza samochodu wykonywane profesjonalnym odkurzaczem o wysokiej sile ciągu. Dzięki temu jesteśmy w stanie usunąć kurz, piasek, sierść zwierząt i każdy rodzaj zabrudzenia, który nie jest trwale związany z materiałem. Odkurzanie wnętrza zaczynamy od miejsca kierowcy. Odkurzamy deskę rozdzielczą, wraz z kanałami nawiewowymi. Następnie odkurzamy fotel, drzwi oraz podłogę. Analogicznie odkurzymy całą kabinę samochodu. Na koniec odkurzony zostaje bagażnik. Jeżeli Klient zamawia również pranie tapicerki zostaje ono wykonane zaraz po odkurzeniu auta w tej samej kolejności.

Pranie tapicerek


Przestawiamy ofertę prania dywanów, czyszczenia wykładzin, prania tapicerki meblowej oraz samochodowej.

Pranie i czyszczenie dywanów urządzeniem Roboclean jest skuteczną formą usunięcia z pranej powierzchni brudu wraz z roztoczami przywracając świeżość i czystość. Pranie czyszczenie kanapy, narożnika, fotelu w promocyjnych cenach!!

Pranie dywanów


Przedstawiamy ofertę prania dywanów, czyszczenia wykładzin, prania tapicerki meblowej oraz samochodowej. Pranie i czyszczenie dywanów urządzeniem Roboclean jest skuteczną formą usunięcia z pranej powierzchni brudu wraz z roztoczami przywracając świeżość i czystość. Pranie czyszczenie kanapy, narożnika, fotelu w promocyjnych cenach!!

Czyścimy bez przemoczenia, powierzchnia wilgotna schnie kilka godzin Wykonujemy neutralizację proszku, profesjonalna chemia dostosowana do potrzeb i wymagań Czyścimy urządzeniem Roboclean - profesjonalny sprzęt we własciwych rękach