Kim jesteśmy?

ECOCLEAN to dynamicznie rozwijająca się firma sprzątająca. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe sprzątanie mieszkań, domów i biur. W praktyce oznacza to, że zajmiemy się wszystkim, zgodnie z dyspozycjami Klienta. Może to być zarówno okresowe czyszczenie dywanów, jak i całościowa, obsługa pomieszczeń biurowych czy kompletne sprzątanie mieszkań, po wykonanym remoncie. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego firma sprzątająca ECOCLEAN dokłada wszelkich starań aby usługi wykonywane były na najwyższym poziomie.


Używane przez nas materiały i technologie spełniają wymogi norm europejskich w zakresie ekologii. Używamy sprzętu renomowanej, uznanej na całym świecie firmy ROBOCLEAN


image

O firmie


Profesjonalne sprzątanie biur, mieszkań, hal, magazynów, jak również pranie wykładzin, dywanów oraz krystalizację wykonujemy w oparciu o najnowsze światowe technologie, będące gwarantem doskonałych rezultatów. Posiadamy bogate doświadczenie w różnego rodzaju pracach. Od wielu lat korzystamy z artykułów najlepszych producentów profesjonalnej chemii oraz maszyn czyszczących. Sprzątanie obiektów - mieszkań biur, hal, magazynów, mycie okien oraz pranie wykładzin zostało docenione przez największe firmy z różnych branż w całym woj. pomorskim.


Poświęć czas dla siebie ,,ECO CLEAN'' posprząta za Ciebie.